Jak złożyć zamówienie?

WERSJA SKRÓCONA: 
1. Dokonaj pomiarów i rozrysuj lub rozpisz wymiary. 
2. Wybierz wzór z naszej bazy >TUTAJ<
3. Napisz do nas wiadomość na Facebook lub email: biuro@tintwall.com, w której podasz wymiar, rodzaj produktu, numer katalogowy oraz kraj/walutę płatności. 

4. W oparciu o powyższe dane otrzymasz od nas wycenę produktu.
5. Po zaakceptowaniu podsumowania i złożeniu zamówienia otrzymasz dane do płatności.
6. Po opłaceniu zamówienia podaj adres wysyłki oraz nr telefonu i oczekuj na przesyłkę z Twoim zamówieniem oraz KONIECZNIE wystaw nam opinię.

Nadal nie wiesz jak złożyć zamówienie? Przeczytaj opis w wersji rozszerzonej poniżej:

WERSJA ROZSZERZONA:
1.Pierwszym krokiem przy składaniu zamówienia jest dokonanie pomiarów ściany lub podłoża, na którym chcesz umieścić naszą tapetę/naklejkę. Dla usprawnienia procesu warto wykonać rysunek pomocniczy, dzięki któremu szybko i łatwo zorientujemy się czego od nas oczekujesz. Jak dokonać pomiaru pokażemy Ci na przykładzie fototapety do kuchni z podwyższeniem na okap: Zdecydowanie polecamy złożenie zamówienia na tapetę w jednym kawałku, dzięki temu, że tapeta nie będzie miała łączeń i zakładek to jej trwałość będzie znacznie dłuższa a utrzymanie czystości zdecydowanie łatwiejsze.

Nie wiesz jak wpisać wymiary?

*Tapeta w jednym kawałku, z podwyższeniem od okap (tak jak na obrazku powyżej): Jest to najbardziej polecana przez nas wersja. Tapeta wykonana w jednym kawałku ma znacznie dłuższą trwałość i jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości, ze względu na brak zakładek i łączeń.

Chcesz zamówić tapetę w tej formie? Podeślij nam dokładny opis wymiarów lub rysunek pomocniczy. Jak najlepiej opisać?
Zaczynaj pomiar zawsze OD LEWEJ (oznaczaj kawałki literami alfabetu, a NIE np pierwszy, drugi, trzeci): A: szer 150cm X wys 59cm B: szer 60cm X wys 80,5cm C: szer 76cm X wys 59cm Jak wykonać rysunek pomocniczy? Poniżej przykład, możesz rozrysować to długopisem na kartce, ważne by uwzględnione zostały wszystkie niezbędne wymiary:

*Tapeta w kilku kawałkach z łączeniami (osobno kawałek A, osobno B, osobno C itd…): Zdecydowanie nie polecamy tej opcji, w tej wersji nie udzielamy gwarancji na odklejanie się na łączeniach czy nadmierne zabrudzenia. Tapeta ma znacznie niższą trwałość, odporność na zabrudzenia i po jakimś czasie zaczyna wyglądać nieestetycznie. Ma natomiast jeden plus, jest tańsza niż wersja 1.
Jeżeli potrzebujesz tapety na pół roku do roku – jest to rozwiązanie dla Ciebie. Jeżeli pragniesz długotrwałego, kilkuletniego efektu bez zabrudzeń, blaknięcia i odklejania postaw na wersję 1.

Jak zamówić w wersji 2? W wiadomości opisz lub rozrysuj wszystkie wymiary tak jak powyżej. Jak najlepiej opisać?

Zaczynaj pomiar zawsze OD LEWEJ (oznaczaj kawałki literami alfabetu, a NIE np pierwszy, drugi, trzeci): A: szer 150cm X wys 59cm B: szer 60cm X wys 80,5cm C: szer 76cm X wys 59cm

Jeżeli masz jakieś wątpliwości jak dokonać pomiaru zadzwoń a wszystko Ci wyjaśnimy:
PL/UE: +48 606 331 632 lub UK: 07985 166 244

P.S. Nie obawiaj się zadzwonić, jesteśmy tu dla Ciebie!

W TEN SAM SPOSÓB ROZRYSOWUJESZ LUB ROZPISUJESZ WYMIARY DOWOLNEGO PRODUKTU. Ok, mamy już wymiary zatem czas na krok 2.

2. DRUGIM KROKIEM jest wybór wzoru. Jeżeli jesteś użytkownikiem Facebook wejdź w nasze albumy, są one podpisane nazwami produktów, które się w nich znajdują. Zatem jeśli potrzebujesz naklejki na lodówkę wejdź w album podpisany “naklejki/maty na lodówkę”. Jak znaleźć albumy? Wejdź w link: https://www.facebook.com/pg/tintwall/photos/?tab=albums Każde zdjęcie w opisie ma podany nr katalogowy – właśnie ten nr należy podać w wiadomości przy składaniu zamówienia. Możesz również przejrzeć wszystkie wzory na naszym Dropboxie – znajdziesz tam same wzory, bez wizualizacji przygotowanej na poszczególnych produktach, z tych wzorów możemy wykonać dowolny produkt z oferty.
Ok, mamy wymiar, mamy wzór lub kilka wzorów…


3. TRZECI KROK
to napisanie do nas wiadomości, kliknij wyślij wiadomość na Facebooku lub napisz do nas email na biuro@tintwall.com – w wiadomości napisz jaki produkt potrzebujesz, jego wymiary oraz wybrany wzór lub wzory oraz, co niezwykle ważne PODAJ KRAJ WYSYŁKI LUB WALUTĘ PŁATNOŚCI! Nie wiesz jeszcze jakie produkty oferujemy, na jakich podłożach drukujemy? Zapoznaj się ze opisami >TUTAJ< i znajdź produkt idealny dla Twoich potrzeb. Możesz też w wiadomości napisać czego oczekujesz od produktu a my wybierzemy ten idealny dla Ciebie.


4. CZWARTY KROK
– należy do nas  w. powyższych informacji, które nam podałaś przygotowujemy dla Ciebie wycenę. Nie możesz się zdecydować na jeden wzór lub potrzebujesz projektu indywidualnego? Prześlij nam zdjęcie ściany/lodówki czy miejsca w którym chcesz nakleić nasz produkt, przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wizualizację lub opisz jakiego wzoru potrzebujesz a zaprojektujemy go od podstaw, również bezpłatnie!

5. PIĄTY KROK – jeśli ustaliłaś już parametry produkty, wymiar, wzór dostaniesz od nas dane do płatności. Obowiązuje WYŁĄCZNIE przedpłata całej wartości zamówienia na nasze konto lub Paypal. Przed dokonaniem płatności zapoznaj się z naszym REGULAMINEM – pamiętaj, że złożenie zamówienia jest jednoznaczne z jego akceptacją. Regulamin znajdziesz >TUTAJ<.

Podaj również adres do wysyłki produktu oraz nr telefonu dla kuriera doręczającego przesyłkę.

Po zaksięgowaniu wpłaty za zamówienie przekazujemy go do realizacji. Zostaniesz poinformowana w wiadomości, że Twoje zamówienie zostało wysłane.

6. SZÓSTY KROK – dla nas zdecydowanie najważniejszy, odbierasz przesyłkę i cieszysz się spersonalizowanym produktem, przygotowanym ze szczególną starannością specjalnie dla CIEBIE.
Prosimy Cię również o wystawienie nam opinii – będzie niezwykle pomocna dla przyszłych klientów oraz dla nas, byśmy wiedzieli, że dobrze wykonujemy swoją pracę lub że coś jeszcze możemy poprawić. Opinię możesz wystawić >TUTAJ< klikając w RECENZJE.

DZIĘKUJEMY ZA ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA!